ورود | راهنما | فارسي شنبه، 05 مهر 1399
 
 
سفارش  
سفارش هنرجو

سفارش آنلاين

براي تسهيل در دسترسي هنرجويان در دريافت «آموزش كارت رانندگي» امكان سفارش به 3 روش انجام مي‌شود:

  • پرداخت اينترنتي

  • پرداخت نقدي با مراجعه به شعبه

  • پرداخت كارت به كارت

 

در صورت بروز هرگونه مشكلي در طي فرآيند سفارش مي‌توانيد با شماره  22927710 (021) تماس حاصل نماييد.

  

  


مبلغ واريز وجه

مبلغ واريز وجه 30.000 ريال معادل سه هزار تومان مي‌باشد.

 

 

چگونگي واريز وجه و سفارش:

براي سهولت در واريز وجوه، 3 روش براي پرداخت تعيين شده است، با توجه به تمايل خود تنها يكي از روش‌هاي زير انتخاب نمائيد:

 

1- پرداخت آنلاين (اينترنتي)

در اين شيوه پرداخت، با استفاده از اينترنت وجه خود را پرداخت مي‌‌نماييد و پس از واريز موفق وجه در همان لحظه کد هنرجويي و رمز عبور به شما داده مي‌‌شود.

براي پرداخت اينترنتي (آنلاين) شما نياز به رمز دوم (اينترنتي) و کد CVV2 داريد، چنانچه رمز اينترنتي کارت خود را فعال نکرده‌‌ايد با استفاده از باجه‌‌هاي خودپرداز (عابر بانک) بانک مربوطه مي‌‌توانيد اقدام به فعال کردن آن کنيد. رمز CVV2 يک کد 3 يا 4 رقمي بر روي پشت کارت شماست.

 

براي راهنمايي بيشتر درباره پرداخت اينترنتي اينجا کليک کنيد

 

 

پرداخت اينترنتي

 

 


 

2- واريز به حساب (نقدي):

در اين روش وجه قابل پرداخت را با مراجعه به هر يک از شعب بانك ملت و يا اينترنت بانک ملت مي‌‌توانيد پرداخت کنيد. جهت واريز از شماره حساب جام به شماره  156988516 بنام فريبرز فرهاد واريز نمائيد:

 

 

156988516

به نام آقاي فريبرز فرهاد

 

پس از واريز وجه از طريق ارسال سفارش مي‌توانيد اطلاعات سفارش خود را به سايت ارسال نمائيد و پس از تطبيق با استعلام بانک که بين 2 تا 48 ساعت طول مي‌‌کشد، سفارش شما فعال مي‌‌شود و مي‌‌توانيد با استفاده کد رهگيري و رمز رهگيري از طريق بخش «پيگيري سفارش» وضعيت سفارش خود را بررسي کنيد و در صورت فعال شدن سفارش کد هنرجويي و رمز عبور استفاده از سايت را دريافت کنيد.

 

توجه: چنانچه امكان دسترسي به سيستم بانكداري اينترنتي بانك ملت داريد، مي‌توانيد وجه خود را بصورت كاملاً اينترنتي واريز نماييد.

 

سفارش نقدي

 

 


 

 3- پرداخت كارت به كارت:

در اين روش مي‌توانيد از طريق كارت‌هاي بانك‌هاي عضو شتاب  و با مراجعه به نزديكترين دستگاه خودپرداز از طريق كارت بانكي خود اقدام به واريز وجه نمائيد. همچنين چنانچه داراي پنل بانکداري اينترنتي هستيد مرتبط با کارت خود هستيد از طريق گزينه «پرداخت به کارت‌‌هاي عضو شتاب» امکان پرداخت کارت به کارت خواهيد داشت.

 شيوه :

براي پرداخت كارت به كارت ابتدا به نزديكترين دستگاه خودپرداز مراجعه نمائيد، سپس در منوي اصلي گزينه‌ي «انتقال  وجه» و سپس گزينه «به كارت ديگر» را انتخاب نمائيد، در صفحه ظاهر شده مبلغ سفارش را به ريال وارد نمائيد، سپس از شما، شماره‌ي كارت خواسته مي‌شود كه كد 16 رقمي

 

 

5022-2910-5490-9815

به نام آقاي فريبرز فرهاد

را وارد نمائيد:

 

 

پس از وارد كردن كد فوق و تائيد آن در آخرين گام از شما پرسيده مي‌شود آيا مطمئن به انتقال وجه به حساب «فريبرز فرهاد» هستيد كه با انتخاب گزينه بلي وجه انتقال پيدا مي‌كند و رسيد چاپي كه شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالي و شماره حساب و كارت دريافت كننده براي شما صادر مي‌شود.

  • اين رسيد را تا دريافت كد هنرجويي و رمز عبور نزد خود نگه داريد.

  • به دليل برخي ناسازگاري‌هاي احتمالي و خرابي شبكه شتاب پيشنهاد مي‌شود از خودپردازهاي بانك ملت استفاده شود.

پس از واريز وجه از طريق ارسال سفارش مي‌توانيد اطلاعات سفارش خود را به سايت ارسال نمائيد و پس از تطبيق با استعلام بانک که ممکن است به چند ساعت برسد سفارش شما فعال مي‌‌شود و مي‌‌توانيد با استفاده کد رهگيري و رمز رهگيري از طريق بخش «پيگيري سفارش» وضعيت سفارش خود را بررسي کنيد و در صورت فعال شدن سفارش کد هنرجويي و رمز عبور استفاده از سايت را دريافت کنيد.

 

سفارش کارت به کارت

 

توجه: چنانچه امكان دسترسي به بانکداري اينترنتي بانک خود داريد، مي‌توانيد وجه خود را بصورت كاملاً اينترنتي واريز نماييد. چناچه داراي دستگاه کارت‌‌خوان هستيد نيز امکان حواله به شماره کارت فوق ممکن مي‌‌باشد.